A+J


Moc děkujeme celému týmu La Varenne, že nám pomohli udělat krásnou svatbu. Je to tým profesionálů, kteří dělají svoji práci srdcem. Od prvního momentu jsme měli z pana  Vrtiše a paní Zelenkové skvělý pocit, který se na svatbě přetavili ve skvělé jídlo, pití a servis okolo. Hledali vždy řešení, nikoliv problémy a vycházeli nám maximálně vstříc.

Velké díky patří paní Zelenkové. Za její trpělivost, ochotu, skvělou komunikaci a profesionalitu.

Celý tým okolo pana Vrtiše byl velmi lidský a přátelský a snažili se udělat maximum pro to, abychom si svatbu užili a nemuseli se kvůli ničemu stresovat. Jídlo bylo fantastické, a i přes velký počet hostů si dokázali udržet svůj standard, který předvádějí v jejich restauraci Čezeta.

Večerní grilování a live cooking v podání La Varenne doporučuji všem, další zážitek sám o sobě.

Třešničkou na dortu byla výborná česnečka připravená na nedělní ráno, která nejednoho z nás postavila po protancované noci na nohy!

Bonusem je, že mimo cateringu mají i již zmíněnou restauraci Čezeta ve Strakonicích, kam jsme v pátek šli na "předsvatební" večeři s cca 30 lidmi. Měli jsme připravený uzavřený salonek, kde o nás bylo perfektně postaráno. Mají zde k dispozici i projektor s reproduktory, kdyby (stejně jako v našem případě) bylo potřeba něco promítat.

Pokud chcete mít na svatbě skvělé jídlo, fungující servis a žádné problémy, tak La Varenne je správná volba :)

Mockrát vám děkujeme!!

PS Grilovaná chobotnice byla jedna z nejlepších, kterou jsme kdy měli!