La Varenne - catering

Naše realizace

 • Slavnostní setkání partnerů společnosti Hrdlička Holding

  Píši toto doporučení pro společnost La Varenne catering, se kterou jsem měla možnost spolupracovat při organizaci slavnostního setkání partnerů a spolupracovníků společnosti Hrdlička Holding. Cílem tohoto setkání bylo vytvořit výjimečný zážitek pro naše partnery, klienty a zaměstnance. 

  Na základě doporučení jsme se obrátili na La Varenne catering. Od prvního momentu nás přesvědčili o svém jedinečném přístupu. Nabídli nám kreativní koncept, který byl přesně v souladu s naším záměrem. Díky tomu jsme si mohli být jisti, že naše akce bude úspěšná.

  Společnost La Varenne catering naplnila naše představy a splnila veškerá naše přání. Připravené menu bylo naprosto fantastické, na špičkové úrovni a dokonale sladěné s celkovým pojetím naší akce. Naši hosté byli zcela ohromeni! Personál byl během celé akce velmi profesionální, ale zároveň přívětivý a laskavý. Celá akce proběhla naprosto perfektně, i přesto, že byla dvoudenní a celkem náročná.

  La Varenne catering mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří touží poskytnout svým hostům nezapomenutelný gurmánský zážitek.  Pokud chcete vyniknout a udělat dojem, zvolte rozhodně společnost La Varenne! 

   

  Mgr. Bc. Katarína Burda                                
  Intelis, s.r.o.                                      
  tel.: +420 724 906 826
  katarina.burda@intelis.cz
  www.intelis.cz

 • Městské kulturní středisko Strakonice

  Od 2022 jsme zahájili úspěšnou spolupráci s firmou La Varenne catering. Tato společnost se stala naším pevným partnerem pro organizaci a přípravu veškerých našich kulturních událostí. Od tradičních plesů města Strakonice, přes plesy vojska, maturitní plesy až po plesy naší nemocnice a mnoho dalších. Bez ohledu na to, zda se jedná o menší akci pro 20 osob nebo o velký ples pro 600 hostů, tým La Varenne je vždy připraven!

  Tato firma nám ukázala, že dokáže připravit i dvě akce za sebou. Ať už se jedná o dvě události ve stejný den či o dva plesy po sobě následující, vždy se dokáží vypořádat se všemi výzvami, aniž by to ovlivnilo kvalitu jejich služeb. 

  La Varenne je schopné pokrýt vše, co je potřeba - od nápojů a pokrmů, přes personál, až po veškerý potřebný inventář a mobiliář.

  Z práce týmu La Varenne jsme nadšeni. Nejen, že jsou schopni splnit všechny naše požadavky, ale také se dokážou přizpůsobit jakémukoliv omezení. Ať už se jedná o vegetariánské, veganské, bezlepkové nebo bezlaktózové pokrmy, nic pro ně není problém.

  A to není vše - jejich personál je vždy velmi ochotný, usměvavý a připravený vyřešit jakoukoliv výzvu. Každá naše akce je díky nim vždy perfektně zvládnutá a všechna naše očekávání jsou vždy splněna. Veškeré přípravy a organizace probíhají tak hladce, jako by byly naplánovány měsíce dopředu a nikdy nevzniká ani sebemenší zádrhel.

  Máme radost, že můžeme spolupracovat s takovou firmou, která nám vždy umožní maximálně se soustředit na naši práci, protože víme, že se o vše ostatní postará La Varenne. Jejich profesionální přístup a zkušenosti jsou pro nás nenahraditelné. 


  Jejich služby bychom rádi doporučili dalším lidem, kteří chtějí mít na své akci vynikající a kvalitní jídlo, zkušený a vstřícný personál, a především chtějí mít klid a nezabývat se zbytečnými starostmi. 
  La Varenne zařídí opravdu vše potřebné! Věřím, že jejich práce vás stejně jako nás přesvědčí o tom, že jsou tím pravým partnerem pro vaši akci.

   

  František Christelbauer
  ředitel MěKS
  Strakonice

 • A+J

  A+J


  Moc děkujeme celému týmu La Varenne, že nám pomohli udělat krásnou svatbu. Je to tým profesionálů, kteří dělají svoji práci srdcem. Od prvního momentu jsme měli z pana  Vrtiše a paní Zelenkové skvělý pocit, který se na svatbě přetavili ve skvělé jídlo, pití a servis okolo. Hledali vždy řešení, nikoliv problémy a vycházeli nám maximálně vstříc.

  Velké díky patří paní Zelenkové. Za její trpělivost, ochotu, skvělou komunikaci a profesionalitu.

  Celý tým okolo pana Vrtiše byl velmi lidský a přátelský a snažili se udělat maximum pro to, abychom si svatbu užili a nemuseli se kvůli ničemu stresovat. Jídlo bylo fantastické, a i přes velký počet hostů si dokázali udržet svůj standard, který předvádějí v jejich restauraci Čezeta.

  Večerní grilování a live cooking v podání La Varenne doporučuji všem, další zážitek sám o sobě.

  Třešničkou na dortu byla výborná česnečka připravená na nedělní ráno, která nejednoho z nás postavila po protancované noci na nohy!

  Bonusem je, že mimo cateringu mají i již zmíněnou restauraci Čezeta ve Strakonicích, kam jsme v pátek šli na "předsvatební" večeři s cca 30 lidmi. Měli jsme připravený uzavřený salonek, kde o nás bylo perfektně postaráno. Mají zde k dispozici i projektor s reproduktory, kdyby (stejně jako v našem případě) bylo potřeba něco promítat.

  Pokud chcete mít na svatbě skvělé jídlo, fungující servis a žádné problémy, tak La Varenne je správná volba :)

  Mockrát vám děkujeme!!

  PS Grilovaná chobotnice byla jedna z nejlepších, kterou jsme kdy měli!

 • J+D

  J+D

  Catering od Lavarenne mohu s klidným srdcem doporučit.
  Profesionální přístup od začátku do konce. Hned po první schůzce a ochutnání jsme věděli, že s touhle partou to půjde. Nic nebyl problém, na všem jsme se mohli v klidu domluvit a během svatby jsme prakticky nevěděli, že tam jsou, ale vše perfektně fungovalo. A chuť? Naprosto bezkonkurenční!

  Doporučuji k obědu svíčkovou, protože je o kapku lepší, než od maminky...


   

 • K+T

  K+T

  Ořechový dvůr - 1.7.2023

 • K+J

  K+J

  Chalupa Libějovice - 7.10.2023

 • D+J

  D+J

  Chateau Kravín - 22.07.2023

 • B+L

  B+L

  La Varenne můžeme jen doporučit. Již na první schůzce působili velmi profesionálně a mile. Na naši svatbě nám připravili nevšední gurmánský zážitek v podobě skvělého svatebního menu, rautu a večerního grilování. Všichni z personálu byli celý den velmi milí, vstřícní a usměvaví. Poradili si s každým naším přáním a požadavkem. Dokonce i požadavku v den svatby o jedno veganské menu, bylo vyhověno. Ještě jednou moc děkujeme, že se o nás a naše hosty starali s maximální péčí. Bára&Lukáš

 • H+J

  H+J

  La Varenne catering jsme si vybrali pro náš svatební den. Ačkoli recenze normálně nepíši, v tomto případě bych se ráda podělila o naprosto perfektní zkušenost. Už od úvodní schůzky probíhalo vše naprosto bez problému, všichni byli velmi vstřícní a ochotní a zároveň velmi lidští - nebyl problém se na čemkoliv domluvit. V ten náš velký den D vše klapalo naprosto perfektně, celý tým byl výborně připraven, nic se nezadrhlo, nebyl žádný problém. Jídlo nejen, že vypadalo nádherně, ale taky chutnalo naprosto výborně. Celý tým byl opravdu profesionální, ačkoli si dovedu představit, jak musejí být tyto akce nesmírně náročné, všichni byli po celou dobu k nám i všem hostům velice vstřícní a ochotní.
  Děkujeme za perfektní servis! :)

 • L+P

  L+P

  Pro náš francouzsko-český svatební den jsme si vybrali La Varenne Catering a byli prostě vynikající! Od našeho prvního setkání až do posledního soustu bylo vše bezchybné.
  Nejen jídlo bylo výjimečné, ale veškerý personál byl přátelský, pozorný a flexibilní. Naši hosté byli ohromeni kvalitou kuchyně a nemohli ji přestat chválit.
  Už před svatbou jsme v ně měli obrovskou důvěru, ale během našeho zvláštního dne služba předčila naše očekávání. To bylo perfektní !
  Rádi bychom hluboce poděkovali každému členovi týmu a přejeme hodně štěstí ve vašich budoucích projektech.
  Léa a Petr

 • J+P

  J+P

  Nejlepší rozhodnutí co se týče naší svatby. Byla jsem nadmíru spokojena. Personal profesionální flexibilní. Velké plus je rychlá komunikace a vstřícnost.
  Děkuji vám z celého srdce, že jste náš krásný den pomohli udělat nezapomenutelným

 • T+W 29.7.2023

  Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu La Varenne za neuvěřitelný gastronomický zážitek na naší svatbě. Od všech hostů jsme už na svatbě slyšeli, že jídlo je naprosto fenomenální a po svatbě jsme obdrželi další komplimenty na výběr cateringové firmy.
  Od prvního telefonátu, kdy jsem se spojila s panem Vrtišem a následně s paní Zelenkovou, vše proběhlo naprosto hladce, bez problémů, domluva byla perfektní. Oceňuji to, že vše, na čem jsme se domluvili, bylo férově dodrženo a dopředu jsem věděla, co si objednávám a jakou službu si kupuji.
  Osobní schůzka proběhla pouze jedna a zbytek se vyřešil telefonicky. Vážím si profesionality, maximální vstřícnosti, transparentnosti a odbornosti, protože jako laik nemám představu, kolik je čeho třeba, jak nakombinovat finger food k radosti všech zúčastněných, natož pak průběh svatebního cateringu jako takový.
  Paní Zelenková je neuvěřitelně ochotná, laskavá a kompetentní žena, pro kterou nic není problém, na vše ochotně odpoví a je maximálně spolehlivá.
  Pan Vrtiš má neuvěřitelný talent vytvořit geniální jídlo, na které budeme všichni ještě dlouho vzpomínat.
  Děkuji celému týmu La Varenne za to, že se podíleli velkou měrou na tom, jak krásně náš svatební den vyšel. Moc si toho vážíme a budeme vás dál doporučovat.
  Wouter a Tereza Riks


   

 • Kvilda - Apartmány Florián 29.6.2023

  Po dokončení našeho nově realizovaného projektu Apartmány Florián jsme uspořádali slavnostní zahajovací odpoledne. Jedním z našich cílů bylo poskytnout našim partnerům a VIP klientům neotřelý gurmánský zážitek. Naší hlavní prioritou bylo servírovat skvělé jídlo a pití doprovázené spolehlivým a profesionálním personálem. 

  Po obdržení vřelého doporučení, jsme svěřili tuto zodpovědnost do rukou profesionálů z La Varenne catering. Již během prvního setkání nás ujistili o své profesionálnosti a přátelském přístupuLa Varenne catering nám poskytl komplexní servis, díky kterému jsme se nemuseli o nic starat. Zajistili vše potřebné a my jsme si mohli užívat náš speciální den bez zbytečných starostí. 

  V kulinářském směru předčili naše očekávání. Připravené jídlo bylo nejenom vynikající, ale i servírované na nejvyšší úrovni. I přes velký počet hostů se jim podařilo udržet svůj vysoký standard. Personál byl po celý den nesmírně přátelský, vstřícný a vždy s úsměvem na tváři. Vše proběhlo hladce a bez jediné komplikace, i přesto, že místo konání bylo vzdálenější. 

  Ještě jednou bychom chtěli vyjádřit své velké poděkování za jejich maximální péči o nás a naše hosty. Naši hosté byli naprosto nadšeni z kvality kuchyně a nešetřili chválou. 
  La Varenne doporučujeme všem, kteří hledají pro své hosty mimořádný gastronomický zážitek. Jejich služby jsou skutečným symbolem luxusu a elegance!

   

   

  Martin Gorc
  provoz
  Apartmány Florián
  www.apartmany-florian.cz

 • J + M_22.10.2022

  "Zařizovali nám jídlo na svatbu a musím smeknout! Kdyby to šlo, dal bych více než 5 hvězdiček????. Majitel Tomáš má skvělý lidský a zároveň profesionální přístup. Všichni lidé na místě byli neskutečně ochotní, usměvaví a nápomocní se vším co bylo třeba. No a to nejdůležitější, jídlo které připravili bylo boží. Chutnalo naprosto všem. Moc DĚKUJEME! A můžeme jen doporučit."

  Honza

 • Párky a Káry_07.06.2022

  Byli jsme u toho a zajišťovali catering! ????????

  Minulou sobotu se setkali majitelé supersportovních aut na akci s názvem "Párky a káry‘ v Autosalonu Miroslav Pavlík s.r.o. v Malých Nepodřicích, nedaleko Písku.

  Jedná se o takovou českou verzi legendárních zahraničních setkání "Cars and coffee". Zajímavostí je, že akce s názvem Párky a káry původně začala na parkovišti u Cukráku na dálnici D4 a nakonec se ale rozrostla do opravdu velkých rozměrů a jezdí na ní velmi exkluzivní auta v čele s Bugatti.

 • J + E_10.09.2022

  "Úžasný catering. Letos v září nám zařizovali jídlo na svatbu. Musím vyzdvihnout profesionální přístup veškerého personálu. Jídlo bylo výborné. Všechny mé prosby bez problémů vyřešili a se vším poradili. Děkujeme! ????"

  Eva

 • M + B_06.08.2022

  Děkujeme za skvělý catering na naší svatbu. Jídlo bylo výborné, dort přesně podle našich představ a kuchař profesionál.”

  Barbora

 • O + K_18.06.2022

  "Restaurace La Varenne nám zajišťovala catering na naši svatbu. Nemohli jsme si vybrat lépe! Vše bylo naprosto dokonalé. Od prvního setkání, ochutnávky svatebního menu, komunikaci až po samotný svatební den. O nic jsme se nemuseli starat, vše běželo podle domluvy a to nedůležitější - jídlo - bylo úžasné! Od kanapek, přes obědové menu i večerní grilování. Vše ještě zpříjemňoval po celou dobu usměvavý a ochotný personál. Všem, kdo by sháněli catering v okolí Písku vřele doporučuji!!

  Klára 

 • A + B_13.08.2022

  “Stačila jedna schůzka a měli jsme s výběrem svatebního cateringu jasno. Ochutnávkové menu bylo výborné a stejně tak jeho samotná prezentace. Co pro nás však bylo zásadní byl lidský přístup a vždy férové jednání, bez zbytečného dohadování a smlouvání. Měli jsme zkrátka pocit, že to dobře dopadne a přesně tak se stalo. Vše bylo výborné od předkrmů po oběd a večerní grillování, o kterém hosté mluví ještě teď. Musím také vyzdvihnout personál, který byl po celou dobu profesionální a pohodový. Ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat Tomáši a celý teame La Varrene. Byla to jízda a to hlavně také díky vám!”

  Amiran