Kvilda - Apartmány Florián 29.6.2023

Po dokončení našeho nově realizovaného projektu Apartmány Florián jsme uspořádali slavnostní zahajovací odpoledne. Jedním z našich cílů bylo poskytnout našim partnerům a VIP klientům neotřelý gurmánský zážitek. Naší hlavní prioritou bylo servírovat skvělé jídlo a pití doprovázené spolehlivým a profesionálním personálem. 

Po obdržení vřelého doporučení, jsme svěřili tuto zodpovědnost do rukou profesionálů z La Varenne catering. Již během prvního setkání nás ujistili o své profesionálnosti a přátelském přístupuLa Varenne catering nám poskytl komplexní servis, díky kterému jsme se nemuseli o nic starat. Zajistili vše potřebné a my jsme si mohli užívat náš speciální den bez zbytečných starostí. 

V kulinářském směru předčili naše očekávání. Připravené jídlo bylo nejenom vynikající, ale i servírované na nejvyšší úrovni. I přes velký počet hostů se jim podařilo udržet svůj vysoký standard. Personál byl po celý den nesmírně přátelský, vstřícný a vždy s úsměvem na tváři. Vše proběhlo hladce a bez jediné komplikace, i přesto, že místo konání bylo vzdálenější. 

Ještě jednou bychom chtěli vyjádřit své velké poděkování za jejich maximální péči o nás a naše hosty. Naši hosté byli naprosto nadšeni z kvality kuchyně a nešetřili chválou. 
La Varenne doporučujeme všem, kteří hledají pro své hosty mimořádný gastronomický zážitek. Jejich služby jsou skutečným symbolem luxusu a elegance!

 

 

Martin Gorc
provoz
Apartmány Florián
www.apartmany-florian.cz