T+W 29.7.2023

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu La Varenne za neuvěřitelný gastronomický zážitek na naší svatbě. Od všech hostů jsme už na svatbě slyšeli, že jídlo je naprosto fenomenální a po svatbě jsme obdrželi další komplimenty na výběr cateringové firmy.
Od prvního telefonátu, kdy jsem se spojila s panem Vrtišem a následně s paní Zelenkovou, vše proběhlo naprosto hladce, bez problémů, domluva byla perfektní. Oceňuji to, že vše, na čem jsme se domluvili, bylo férově dodrženo a dopředu jsem věděla, co si objednávám a jakou službu si kupuji.
Osobní schůzka proběhla pouze jedna a zbytek se vyřešil telefonicky. Vážím si profesionality, maximální vstřícnosti, transparentnosti a odbornosti, protože jako laik nemám představu, kolik je čeho třeba, jak nakombinovat finger food k radosti všech zúčastněných, natož pak průběh svatebního cateringu jako takový.
Paní Zelenková je neuvěřitelně ochotná, laskavá a kompetentní žena, pro kterou nic není problém, na vše ochotně odpoví a je maximálně spolehlivá.
Pan Vrtiš má neuvěřitelný talent vytvořit geniální jídlo, na které budeme všichni ještě dlouho vzpomínat.
Děkuji celému týmu La Varenne za to, že se podíleli velkou měrou na tom, jak krásně náš svatební den vyšel. Moc si toho vážíme a budeme vás dál doporučovat.
Wouter a Tereza Riks