Městské kulturní středisko Strakonice

Od 2022 jsme zahájili úspěšnou spolupráci s firmou La Varenne catering. Tato společnost se stala naším pevným partnerem pro organizaci a přípravu veškerých našich kulturních událostí. Od tradičních plesů města Strakonice, přes plesy vojska, maturitní plesy až po plesy naší nemocnice a mnoho dalších. Bez ohledu na to, zda se jedná o menší akci pro 20 osob nebo o velký ples pro 600 hostů, tým La Varenne je vždy připraven!

Tato firma nám ukázala, že dokáže připravit i dvě akce za sebou. Ať už se jedná o dvě události ve stejný den či o dva plesy po sobě následující, vždy se dokáží vypořádat se všemi výzvami, aniž by to ovlivnilo kvalitu jejich služeb. 

La Varenne je schopné pokrýt vše, co je potřeba - od nápojů a pokrmů, přes personál, až po veškerý potřebný inventář a mobiliář.

Z práce týmu La Varenne jsme nadšeni. Nejen, že jsou schopni splnit všechny naše požadavky, ale také se dokážou přizpůsobit jakémukoliv omezení. Ať už se jedná o vegetariánské, veganské, bezlepkové nebo bezlaktózové pokrmy, nic pro ně není problém.

A to není vše - jejich personál je vždy velmi ochotný, usměvavý a připravený vyřešit jakoukoliv výzvu. Každá naše akce je díky nim vždy perfektně zvládnutá a všechna naše očekávání jsou vždy splněna. Veškeré přípravy a organizace probíhají tak hladce, jako by byly naplánovány měsíce dopředu a nikdy nevzniká ani sebemenší zádrhel.

Máme radost, že můžeme spolupracovat s takovou firmou, která nám vždy umožní maximálně se soustředit na naši práci, protože víme, že se o vše ostatní postará La Varenne. Jejich profesionální přístup a zkušenosti jsou pro nás nenahraditelné. 


Jejich služby bychom rádi doporučili dalším lidem, kteří chtějí mít na své akci vynikající a kvalitní jídlo, zkušený a vstřícný personál, a především chtějí mít klid a nezabývat se zbytečnými starostmi. 
La Varenne zařídí opravdu vše potřebné! Věřím, že jejich práce vás stejně jako nás přesvědčí o tom, že jsou tím pravým partnerem pro vaši akci.

 

František Christelbauer
ředitel MěKS
Strakonice